Про нас

Хто ми?
Привіт! Ми Universe Music, студія саунд-дизайну та ігрового звуку. Ми створюємо професійних звук для ваших ігор, додатків та відеороликів. До сфери наших послуг входить все, що може звучати в ігровому світі: оригінальна музика, звукові ефекти, шумові фони оточення, голосове озвучування персонажів українською, російською, англійською та іншими мовами.
Наші компетенції
Озвучено більше 100 відеоігр
Озвучено більше 300 промо-роликів та туторіалів
8 років в індустрії
77% клієнтів звернулися до нас повторно
Наші досягнення
Переможці White Nights Game Mobile Awards 2015 в номинації «Звук/музика в іграх»
Переможці White Nights Game Mobile Awards 2015 в номинації «Звук/музика в іграх»
Переможці White Nights Game Industry Awards в категорії  «Звук в іграх» за версією White Nights Prague 2017 Conference
Переможці White Nights Game Industry Awards в категорії «Звук в іграх» за версією White Nights Prague 2017 Conference
Ігри з нашим звуком отримують престижні нагороди на міжнародних конференціях
Ігри з нашим звуком отримують престижні нагороди на міжнародних конференціях
Команда
Ірина Чабан
Ірина Чабан
Директор
Співзасновник студії та обличчя компанії. Саме з нею ви спілкуєтеся в листуванні та на ігрових конференціях. У студії відповідає за стратегію розвитку та ведення бізнес-процесів, а також стежить за якістю роботи і термінами її виконання.

Ростислав Чабан
Ростислав Чабан
Композитор, саунд-дизайнер
Талановитий мультиінструменталіст та різносторонній композитор. Бас-гітарист гурту «Я и Друг Мой Грузовик» та «Shanti People». Має великий досвід створення музики та звукових ефектів, його треки звучать в більше ніж 60 відеоіграх та 9 анімаційних фільмах. Улюблена фішка — створювати голосом смішні мультяшні звуки.Максим Шелковський
Максим Шелковський
Саунд-дизайнер
Закінчив Київський Національний Університет Культури та Мистецтв за спеціальністю «звукорежисер» і музичну школу за класом фортепіано. Має великий досвід роботи звукорежисером в кіно і на ТБ, запису звуку в «польових» умовах. У студії займається створенням звукових ефектів для ігор, а також інтеграцією аудіо в UE4 та FMOD. Особлива пристрасть Максима - створення неіснуючих звуків із звичайних побутових шумів.

Андрій Батозський
Андрій Батозський
Композитор, саунд-дизайнер
Талановитий гітарист, музикант гурту "The Tigers". В студії займається створенням звукових ефектів для ігр та відео, а також написанням музики для дитячих додатків.
Надія Гурська
Надія Гурська
Запрошений композитор
Надія незалежний ігровий композитор, ми із задоволенням співпрацюємо з нею в деяких проектах. Професіонал з академічною освітою, закінчила Білоруську державну академію музики за класом "композиція". Улюблені жанри - фентезі, Sci-Fi, фолк, епік, екшн, драма, дитяча музика. Автор музики в відео-іграх «Witching Tower VR», «9 Monkeys of Shaolin», «Redeemer», «Egypt: Old Kingdom» та інших.
Чому ми?
1
Досвід в індустрії
За 8 років ми озвучили близько 100 ігрових проектів та добре вивчили особливості різних ігрових жанрів. Ми знаємо, як отримати гармонічну звукову картину, яка на 100% передає атмосферу гри.
2
Уважність до проекту
Ми цінуємо нашу репутацію та клієнтів, тому не виконуємо роботу, яку соромно покласти в портфоліо. Ми ведемо детальний діалог с розробником протягом всього процесу роботи над звуком, тестуємо та вносимо правки до тих пір, поки не будемо впевнені, що все ідеально.

3
Терміни
Ми виконуємо умови договору, тому завжди здаємо свою частину роботи вчасно. Навіть якщо провайдер вимикає інтернет, а десятки акторів працюють дистанційно. Ми дотримуємось терміну, незважаючи на пору року, температуру «за бортом» і форс-мажори.

4
Акуратність в сфері інтелектуальної власності
Ми поважаємо авторські права та використовуємо в роботі лише власні творчі здібності та ліцензійні інструменти.
5
Гнучка цінова політика
Ми завжди намагаємось запропонувати клієнтам більше. Якщо ви працюєте з нами вперше, ми виконуємо тестову роботу безкоштовно – декілька складних на ваш погляд звуків з вашого проекту, тестовий музичний трек або декілька фраз пробного озвучування персонажа. Ви можете оцінити якість роботи та прийняти зважене рішення.

6
Проектний менеджмент
Великий досвід віддаленої роботи. Ми вміємо організувати ефективний робочий процес, навіть якщо проект крупний, а замовник знаходиться в іншій країні.