Звуки для месенджерів та неігрових додатків

Бажаєте, щоб діалог вашого додатку з користувачем був легким та приємним? Підкресліть кожну дію та подію в програмі звуковим сигналом.

Оповіщення звуком – найбільш природний для сприйняття спосіб, тому що знайомство зі звуками відбувається ще в утробі матері.

Пакет з 30-35 унікальних звукових ефектів для повідомлень в обраному вами форматі ви отримаєте буквально через місяць після початку співпраці з нами.

Які ще переваги?


3 причини довірити розробку звуків Universe Music

01. Саунд-дизайн «під ключ» для всіх видів повідомлень.

Ви отримуєте пакет звуків, які створюються з нуля спеціально для вашого додатку. Це можуть бути звуки для входу / виходу з програми, звуки запиту на авторизацію, сигнали вхідного / вихідного дзвінка, вхідного повідомлення, для чату, повідомлення про помилку, появі нового завдання, новин, сигналу підтвердження дії або її скасування, з’єднання з сервером, старту / закінчення процесу і т.ін.


02. Професійний підхід.

Ми враховуємо відповідність звуків візуальному стилю додатку, портрет користувача, милозвучність, запам’ятовуваність та інші нюанси аж до того, як буде відтворюватися звук в додатку при носінні телефону в кишені.

Переконатися в професіоналізмі саунд-дизайнерів з Universe Music легко: дайте нам тестове завдання з 3-5 звуків на ваш вибір, це наочно продемонструє наш рівень.

Тестове завдання виконується безкоштовно!


03. Робота на результат.

Із запропонованих звукових ефектів ви затверджуєте лише ті, що вам подобаються. Решта відправляються на доопрацювання.

Необмежена кількість правок дозволяє знайти вам «той самий» звуковий ефект без поспіху і тиску.

Чому унікальні звуки,
а не з бібліотек?

Щоб відповісти на це питання, досить згадати, які функції виконують звуки в месенджерах і додатках, а саме:

01. Привертають увагу за рахунок емоційної реакції мозку на вібрації звукових хвиль.

Унікальні звуки створюються в єдиному стилі, тоді як звуки з бібліотек можуть відрізнятися за стилістикою та гучністю. Наприклад, якщо поставити короткий різкий звук з поганою обробкою на подію, що часто повторюється, це викличе ефект «кулемета»: частий повтор неприємного звуку відіб’є охоту користуватися додатком.

02. Дозволяють розрізняти на слух повідомлення з різних додатків.

Адже саме по звуку ви розумієте, що повідомлення прийшло в Скайп, а не в Вайбер. При використанні звукових ефектів з бібліотек ви ризикуєте айдентікою свого додатку. Замовляйте унікальні звуки, вони працюють на бренд.

03. Покращують юзабіліті додатку.

Звуки, створені для конкретного додатку, допомагають зрозуміти, що кнопка спрацювала та потрібна дія відбулася. Завдяки звуку ви розумієте, наскільки подія, що трапилася в додатку, важлива для вас, та чи може вона почекати. Коли кожний звук унікальний та створений під певну операцію в додатку, звукове оформлення перетворюється в зрозумілу та впізнавану користувачем мову.

Чому унікальні звуки, а не з бібліотек?
Як народжуються
унікальні звуки для додатків?

Не інакше як в результаті кропіткої роботи та безлічі експериментів. Перш за все, саунд-дизайнер вивчає інформацію про програму, оцінює її зовнішній вигляд, функціональність та намагається уявити, яка стилістика звуків підкреслить «картинку»: яскрава, помітна, мінімалістична, інноваційна, молодіжна тощо.

Процес ускладнюється тим, що для неігрових додатків потрібні абстрактні звуки. Придумати їх набагато складніше, ніж звуки для подій в відео або в грі. Цьому не навчишся за книгами, потрібен талант. Спочатку образи звуків народжуються в голові, потім починається пошук джерел, серед яких можуть бути музичні інструменти (справжні чи віртуальні), програми-синтезатори, а також навколишні предмети з різних матеріалів та різної тяжкості. При цьому важливо, щоб при прослуховуванні звуків у користувача виникали асоціації з тими подіями, які вони озвучують. Наприклад, якщо характер звуку повідомлення про помилку повинен бути негативним, то підтвердження авторизації обов’язково супроводжується позитивним звуком. Коли маніпуляції з джерелами звуку дають потрібне звучання, такий звук записують на якісному обладнанні в приміщенні з хорошою акустикою. Після обробки за допомогою спеціальних програм його доводять до того образу, який виник в уяві саунд-дизайнера. Оброблений звук починають тестувати в додатку. Часто трапляється так, що після цього пошуки джерела звуку поновлюються заново.

В середньому для створення пакета з 30 звуків для месенджерів або неігрових додатків потрібно 3-4 тижні при тісній співпраці з вами.

Хочете знати, що потрібно від вас?

10 кроків
і ваш додаток перестане бути німим
Скачайте та заповніть бриф
1
Скачайте та заповніть бриф
2
Дайте відповідь на додаткові питання через мессенджери/пошту
Затвердіть список звукових ефектів
3
Затвердіть список звукових ефектів
4
Перевірте тестове завдання (пробні звуки для вашого додатку)
Внесіть передоплату
5
Внесіть передоплату
6
Дочекайтеся закінчення роботи над звуковим оформленням
Протестуєте готові звуки в вашому додотку
7
Протестуєте готові звуки в вашому додотку
8
Зачекайте, поки будуть зроблені правки за вашим зворотнім зв'язком
Отримайте якісні звуки в необхідному форматі
9
Отримайте якісні звуки в необхідному форматі
10
Впровадьте фінальні звуки в код додатку.